Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na opracowanie innowacyjnych produktów i usług” – Zielona Góra, 17.07.2019 r.

  • Piątek, 19 lipca 2019
  • Wyświetleń: 228
Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na opracowanie innowacyjnych produktów i usług” –  Zielona Góra, 17.07.2019 r.

Pracownicy Głównego  Punktu  Informacyjnego  Funduszy Europejskich, działającego w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, podczas  spotkania  informacyjnego dla lubuskich przedsiębiorców, które odbyło się wczoraj tj. 17 lipca  2019 r.  w Zielonej Górze, przekazali wiele cennych informacji  dotyczących  możliwości pozyskania środków bezzwrotnych  na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie innowacyjnych produktów i usług, a także skorzystania z bonów na innowacje, czy współpracy z jednostkami naukowymi.

Obecni na spotkaniu przedsiębiorcy mieli możliwość pozyskać informacje,  o jakie środki będą mogli aplikować w ramach zbliżających się naborów, zarówno regionalnych, jak i krajowych. Dodatkowo uczestniczący w spotkaniu konsultant Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego  osobiście doradzał, z jakich pożyczek przeznaczonych na rozwój firmy mogą korzystać lubuscy przedsiębiorcy.