Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

II Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych - wydarzenie jakiego oczekiwali lubuscy przedsiębiorcy.

  • Środa, 30 października 2019
  • Wyświetleń: 312
II Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych - wydarzenie jakiego oczekiwali lubuscy przedsiębiorcy.

W dniu 29 października 2019 r odbył się pierwszy dzień II Lubuskiego Forum Technologii Przemysłowych w Parku Naukowo – Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiegow Nowym Kisielinie.

Spotkanie dla przedsiębiorców z regionu, zarówno dla osób zarządzających firmą  jak i pracowników technicznych, było okazją do zapoznania się z ofertą firm biorących udział w wydarzeniu takich jak KUKA, SIEMENS, SCHUNK MPLAB, Oberon 3D, Merkury Narzędzia czy DMG Mori Polska oraz do wymiany doświadczeń w zakresie optymalizacji kosztów związanych z produkcją, efektywnością i bezpieczeństwem pracy, czy zwiększeniem konkurencyjności na rynku.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Przedstawiciele Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego  ARR S.A. wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego,  również uczestniczyli w spotkaniu. Służyli pomocą i informacją w zakresie finansowania inwestycji dla MMŚP z województwa lubuskiego.

 

 

Galeria

powiększ