Nowe pożyczki 2

Aktualności

Spotkanie informacyjne „Mama może wszystko” – Gorzów Wlkp.

  • Piątek, 22 listopada 2013
  • Wyświetleń: 1969
Spotkanie informacyjne „Mama może wszystko” – Gorzów Wlkp.

W dniu 13.11.2013r. w Gorzowie Wlkp. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Mama może wszystko”, skierowane do mam wracających na rynek pracy. Tym razem gościliśmy w sali zabaw „Acapulco” w galerii handlowej „Nova Park”. Uczestniczki spotkania  były zainteresowane możliwościami uzyskania wsparcia na podjęcie własnej działalności gospodarczej. Własna firma – to dla młodych mam nie tylko szansa na spełnienie własnych marzeń, to przede wszystkim forma zarobkowania, pozwalająca pogodzić pełne obowiązków życie rodzinne z życiem zawodowym.

W trakcie spotkania ofertę wsparcia Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego zaprezentowała Kamila Szwajkowska. Mikropożyczki oferowane przez Fundusz w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu” cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mam. Uczestniczki miały także okazję zapoznać się m.in. z ofertą Powiatowego Urzędu Pracy, z działalnością Klubu Mam, a także poszukać inspiracji wśród mam, które już wcześniej skorzystały z form wsparcia finansowego na podjęcie własnej działalności, a dziś są aktywnymi przedsiębiorcami.

Organizatorem spotkania był Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich.
Relacja ze spotkania jest także dostępna na stronie TVP3: http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/publicystyka/lubuski-raport-gospodarczy/wideo/18112013/13049167

Galeria

powiększ