Nowe pożyczki 2

Aktualności

Spotkanie z przedsiębiorcami: „FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ FIRMY” Słubice 11 luty 2013 r.

  • Piątek, 15 lutego 2013
  • Wyświetleń: 1692
Spotkanie z przedsiębiorcami: „FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ FIRMY”  Słubice  11 luty 2013 r.

W dniu 11 lutego 2013 roku w Urzędzie Miejskim w Słubicach odbyło się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dotacji na wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz uzyskania pożyczki z Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego na inwestycje realizowane przez przedsiębiorców na terenie województwa lubuskiego. Organizatorem spotkania był Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Słubicach, we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze.
    Podczas spotkania przedsiębiorcy oraz zainteresowane osoby mogły zapoznać się m.in. z warunkami udzielania pożyczek z LFP, zasadami aplikowania o pożyczkę, metodyką oceny zdolności kredytowej oraz formami zabezpieczeń. Omówiony został formularz wniosku o pożyczkę oraz inne dokumenty składane jako załączniki do wniosku.  
    Należy podkreślić, iż wielu przedsiębiorców było zainteresowanych tą formą dokapitalizowania swoich firm.
    Uczestnicy spotkania mieli okazję do zadawania pytań ekspertom oraz otrzymali bezpłatne materiały informacyjno-promocyjne z zakresu Funduszy Europejskich oraz Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego.