Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., w imieniu Banku Gospodarstwa Krajowego, ma zaszczyt zaprosić na regionalną konferencję BGK pn. „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny.”, która odbędzie się 28 marca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

  • Wtorek, 19 marca 2019
  • Wyświetleń: 245
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,  w imieniu Banku Gospodarstwa Krajowego, ma zaszczyt zaprosić na regionalną konferencję BGK pn. „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny.”, która odbędzie się 28 marca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

Cykl konferencji organizowanych pod patronatem Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, ma na celu stworzenie miejsca do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu.

Konferencja odbędzie się w dniu 28 marca 2019 roku w Gorzowie Wlkp., w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107.

Jednym z punktów programu konferencji będą warsztaty z udziałem gościa specjalnego - mjr Rocco
A. Spencer’a pn. „Odpowiedzialne przywództwo”.

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej www.regionalnekonferencje.bgk.pl 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez zarejestrowanie się na stronie www.regionalnekonferencje.bgk.pl do 23.03.2019 r. lub pod numerem telefonu / email: +48 883 544 493,