Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

Spotkanie z cyklu „Biznes w Iłowej”

  • Środa, 10 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 296
Spotkanie z cyklu „Biznes w Iłowej”

Spotkanie z cyklu „Biznes w Iłowej”, które odbyło  się 9 kwietnia 2019 roku o godz. 16.00 w budynku Biblioteki Miejskiej w Iłowej, otworzył Burmistrz Iłowej Pan Paweł Lichtański.

Tematyka spotkania dotyczyła między innymi możliwości bezpłatnej promocji firm w Internecie, o czym mówiła Pani Anna Nowak – Doradca w Projekcie Google Internetowe Rewolucje oraz nowatorskich  metod szkoleń  pracowników różnych szczebli  np. poprzez  gry biznesowe,  do czego zachęcała  Pani Magdalena Czwojda z firmy New Players Poland Sp. z o.o.

Pani Joanna Małecka Kierownik Oddziału OPZL w Żarach mówiła o  pozyskaniu dofinansowania na szkolenia pracowników, a Pan Łukasz Rut – Zastępca Dyrektora OPZL - o wsparciu lubuskich MŚP w postaci Bonów na innowacje.

W trakcie spotkania można było także zapoznać się z ofertą  Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, działającego w strukturach  Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz uzyskać u przedstawiciela Funduszu szczegółowe informacje na temat  pożyczek dla lubuskich przedsiębiorców.