Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

"Złote portfele LFPK 2010"

  • Poniedziałek, 11 października 2010
  • Wyświetleń: 3706
"Złote portfele LFPK 2010"


W dniu 8 października 2010 r. w Winnicy Rodziny Krojcig "Stara Winna Góra" w Górzykowie odbyła sie uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Złote portfele LFPK 2010" organizowanym przez Lubuski Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Zielonej Górze.
Nasz Fundusz jako jedyny z funduszy pożyczkowych został wyróżniony i nagrodzony za aktywne zaangażowanie we współpracę w zakresie udostępniania zewnętrznych źródeł finansowania MSP z wykorzystaniem poręczenia oferowanego przez LFPK a tym samym wspierania rozwoju przedsiębiorczości  w Województwie Lubuskim.
W uroczystości wzięli udział uczestnicy konkursu „Złote portfele LFPK”, tj. doradcy kredytowi banków i funduszy pożyczkowych, które współpracują z LFPK, Prezesi Zarządów Instytucji współpracujących z LFPK, Dyrektorzy oddziałów i przedstawicieli banków współpracujących  z Funduszem, Rada Nadzorcza LFPK, Przedstawiciele lubuskich firm, które korzystają z usług LFPK, Prezesi zaprzyjaźnionych funduszy poręczeniowych z Poznania, Szczecina i Wrocławia.
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – Lubuski Fundusz Pożyczkowy był reprezentowany przez Panią Hannę Nowicką – Prezesa ARR S.A., Panią Halinę Pydzik – Kierownika Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Panią Agnieszkę Kozakiewicz –Zastępcę Kierownika Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego.