Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Słubicach i w Międzyrzeczu

  • Wtorek, 18 lutego 2020
  • Wyświetleń: 105
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Słubicach i w Międzyrzeczu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców. Pracownicy ZUS poinformują o najnowszych wiadomościach z zakresu prowadzenia firmy. Odbędą się one w Słubicach i w Międzyrzeczu. Wydarzenia zaplanowano na 19 lutego (Słubice) i 21 lutego (Międzyrzecz).

O spotkaniu

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców. Podczas spotkania zostaną omówione możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw udzielane w ramach Programu Regionalnego Lubuskie 2020 (tzw. bony szkoleniowe), jak i w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (program krajowy). Zostaną także przedstawione aktualne możliwości wsparcia lubuskich przedsiębiorców w zakresie rozwoju działalności gospodarczej. Omówione zostaną również możliwości finansowania udziału przedsiębiorców w targach międzynarodowych oraz nowe  innowacyjne usługi Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.  skierowane do przedsiębiorców realizowane w ramach projektu „Profesjonalizacja usług świadczonych przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. dla lubuskich MMŚP”.

Spotkania odbędą się:

  • 19 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 - 13:00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, sala 233 (II piętro).
  • 21 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 - 13:00 w Urzędzie Miejskim w Międzyrzeczu, ul. Rynek 1, Sala Rady MiastaWięcej informacji:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. spotkaniu prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego:

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie

Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377 (dot. spotkania w Gorzowie Wielkopolskim).

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!