Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

Konferencja pn. „Giełda Produktów Finansowych”, Zielona Góra 17.05.2018 r.

  • Czwartek, 10 maja 2018
  • Wyświetleń: 471
Konferencja pn. „Giełda Produktów Finansowych”, Zielona Góra 17.05.2018 r.
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze zaprasza do udziału w konferencji pn. „Giełda Produktów Finansowych”, która odbędzie się 17 maja 2018 r. w Grape Town Hotel w Zielonej Górze. Organizatorem konferencji jest Bank Gospodarstwa Krajowego, realizujący na terenie województwa lubuskiego projekt pn. Lubuski Filar 2020.

Konferencja dedykowana jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć swoją  firmę i skorzystać z zewnętrznego finansowania oraz osobom pozostającym bez pracy, które poszukują możliwości rozwoju.

ARR S.A. w ramach projektu Lubuski Filar 2020 pełni funkcję jednego z Pośredników Finansowych zajmujących się udzielaniem unijnych pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców realizujących inwestycje na terenie województwa lubuskiego. Całokształtem spraw związanych z udzielaniem i obsługą unijnych pożyczek  zajmuje się Lubuski Fundusz Pożyczkowy, funkcjonujący w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. W trakcie konferencji przedstawiciele LFP będą udzielać przedsiębiorcom, poszukującym źródeł finansowania swoich inwestycji, szczegółowych informacji dotyczących możliwości oraz warunków ubiegania się o  unijną pożyczkę.


Udział w konferencji jest bezpłatny, a formularz rejestracyjny potwierdzający udział w konferencji znajdziecie Państwo pod linkiem https://rpo.bgk.pl/konferencje-i-spotkania/gielda-produktow-finansowych/