Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

Startuje Lubuski Lider Biznesu 2017

  • Czwartek, 6 kwietnia 2017
  • Wyświetleń: 796
Startuje Lubuski Lider Biznesu 2017

Zapraszamy do udziału w Lubuskim Liderze Biznesu 2017. To już IX edycja największego w regionie konkursu, który promuje firmy województwa lubuskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych w rywalizacji mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które mają w Lubuskiem swoją siedzibę lub są członkiem lubuskich organizacji gospodarczych. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez 2 lata oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS.

Nabór wniosków trwa od 6 kwietnia do 30 czerwca.

Nominowani w każdej z kategorii zostaną wyłonieni przez Kapitułę w pierwszej połowie sierpnia, natomiast laureatów poznamy 25 września podczas Gali finałowej w Pałacu Książęcym w Żaganiu.

Firmy biorące udział w konkursie będą klasyfikowane w 4 kategoriach:


•    przedsiębiorstwa mikro (zatrudniające do 9 pracowników)
•    przedsiębiorstwa małe (zatrudniające od 10 do 49 pracowników)
•    przedsiębiorstwa średnie (zatrudniające od 50 do 249 pracowników)
•    przedsiębiorstwa duże (zatrudniające od 250 pracowników)

Firmy zakwalifikowane do drugiego etapu Konkursu i pozytywnie zweryfikowane otrzymują Certyfikat Laureata Konkursu. W każdej z kategorii firm, przyznane zostaną trzy statuetki "Lubuski Lider Biznesu" oraz jedna statuetka „Lubuski Lider Innowacji”. Otrzymują je firmy, które uzyskają najwyższą ocenę Kapituły. Ponadto Kapituła przyzna wyróżnienia dla firm w kategoriach „Firma przyjazna młodym” oraz „Debiut Roku”.

Ważne:
Prezydenci Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry postanowili dofinansować wpisowe do konkursu, dla 20 pierwszych mikroprzedsiębiorstw, które dostarczą komplet materiałów zgłoszeniowych do konkursu. Oznacza to, że firmy te za udział w konkursie zapłacą jedynie 100 zł.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać pocztą na adres:
Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Kazimierza Wielkiego 1
66-400 Gorzów Wlkp.

Informacja telefoniczna:

Marzena Młynarczyk
T: +48 95 739 03 12
E:

Pliki do pobrania