Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

„Biznes w dobrej formie”- szkolenie, na jakie czekali Lubuszanie

  • Środa, 29 maja 2019
  • Wyświetleń: 251
 „Biznes w dobrej formie”- szkolenie, na jakie czekali Lubuszanie

Urząd Miasta w Zielonej Górze, w dniu 28 maja 2019 r., zorganizował bezpłatne szkolenie  skierowane  do osób, które myślą o rozpoczęciu lub rozpoczynają prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

W trakcie szkolenia omówione zostały  główne formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz aspekty związane ze zmianą wybranej formy na inną. Wskazane zostały  podstawowe różnice, a także wady i zalety wyboru określonej formy prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie formalności związanych z jej założeniem czy rejestracją, kosztami prowadzenia oraz odpowiedzialnością majątkiem własnym przedsiębiorcy za zobowiązania firmy.

Uczestnicy szkolenia uzyskali również pełną wiedzę merytoryczną w zakresie unijnych dotacji i pożyczek,  w tym informacje odnosnie instytucji, które aktualnie dysponują dotacjami dla firm.

Można było także skorzystać z indywidualnych konsultacji z przedstawicielem Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, działającego w strukturach  Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., na temat  pożyczek dla przedsiębiorców oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą.Galeria

powiększ powiększ powiększ