Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

Spotkanie z cyklu „Bon na innowacje - wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń” w Parku Interior w Nowej Soli

  • Poniedziałek, 1 lipca 2019
  • Wyświetleń: 181
Spotkanie z cyklu „Bon na innowacje - wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP  w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń” w  Parku Interior w  Nowej Soli

Spotkanie dla przedsiębiorców z cyklu  „Bon na innowacje - wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń”, zorganizowane przez  Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej,  odbyło się  28 czerwca 2019 r. w  Parku Interior w  Nowej Soli.
 
W trakcie spotkania przedsiębiorcy  dowiedzieli  się, jak skorzystać z dofinansowania w zakresie badań i rozwoju oraz jak zostać członkiem Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uczestniczy poszerzyli także swoją wiedzę na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz możliwości zastosowania technologii rozszerzonej rzeczywistości w przemyśle.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego  ARR S.A. oraz Głównego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego,  którzy udzielali szczegółowych informacji odnośnie możliwości finansowania inwestycji dla MMŚP prowadzonych na terenie województwa lubuskiego.

Galeria

powiększ