Nowe pożyczki 2

Aktualności

W dniu 6 lutego 2014r. w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie „ABC Przedsiębiorczości”, organizowane w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”

  • Piątek, 7 lutego 2014
  • Wyświetleń: 1490
W dniu 6 lutego 2014r. w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie „ABC Przedsiębiorczości”, organizowane w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”

W dniu 6 lutego 2014r. w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie „ABC Przedsiębiorczości”, organizowane w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”.
W spotkaniu wzięło udział 13 osób zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej i skorzystaniem z mikropożyczki. Mikropożyczka umożliwia sfinansowanie niezbędnych wydatków inwestycyjnych i obrotowych, a uczestnicy – oprócz wsparcia finansowego – mogą także skorzystać z profesjonalnego, bezpłatnego, wsparcia doradczego i szkoleniowego przy zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności.

Spotkanie prowadził pracownik Agencji, Krzysztof Jurek. Zaprezentował on warunki udziału w projekcie oraz zasady rejestracji i prowadzenia własnej firmy.
W spotkaniu wzięła także udział przedstawiciela Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich – pani Justyna Strajbel,
która zaprezentowała ofertę Punktu i ofertę wsparcia w przyszłej perspektywie finansowej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w Gorzowie –  w dniu 7 maja 2014r.
Zgłoszenia udziału w spotkaniu oraz wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: k.szwajkowska@region.zgora.pl lub telefonicznie: 95 7390316.

 

                               Projekt „Dodaj pieniądze do pomysłu” jest realizowany w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.