Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

Agencja Rozwoju Regionalnego w dniu 29.11.2018 r. wzięła udział w spotkaniu informacyjnym w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji na rynku Francji.

  • Poniedziałek, 3 grudnia 2018
  • Wyświetleń: 295
Agencja Rozwoju Regionalnego w dniu 29.11.2018 r. wzięła udział w  spotkaniu informacyjnym w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji na rynku Francji.

Spotkanie, zrealizowane w ramach projektu systemowego pn.: ”Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, odbyło się w zielonogórskim Hotelu Qubus.

 Prowadzone ono było przez zespół ekspertów – praktyków: Beatę M. Witkowską  – prawnika, który od lat doradza polskim podmiotom gospodarczym działającym w Polsce i za granicą oraz wprowadza polskie firmy na rynki zagraniczne oraz Łukasza  Żaka - prawnika, który od ponad 12 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych.

Przedsiębiorcy podczas spotkania poznali praktyczne aspekty przygotowania strategii eksportowej, oraz specyfikę rynku Francji. Zapoznali się również z możliwościami prowadzenia działalności eksportowej oraz formami zawierania umów w obrocie międzynarodowym.

Kolejne spotkanie, tym razem dotyczące eksportu na rynek Hiszpanii odbędzie się już 6 grudnia, a dalsze dot. rynków  Bliskiego i Dalekiego Wschodu - 
7 grudnia br.

 Zapraszamy!

Galeria

powiększ powiększ