Nowe pożyczki 1Nowe pożyczki 2

Aktualności

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w dniu 13.03.2019 r. wzięła udział w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców z cyklu „NCBR dla firm”

  • Czwartek, 14 marca 2019
  • Wyświetleń: 255
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w dniu 13.03.2019 r. wzięła udział w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców z cyklu „NCBR dla firm”

„NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR” to cykl spotkań realizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, podczas których uczestnicy mogą zdobywać wiedzę i umiejętności przydatne podczas aplikowania o wsparcie na realizację innowacyjnych projektów.

W trakcie spotkania, w siedzibie Rektoratu UZ w Zielonej Górze, eksperci NCBR zaprezentowali możliwości uzyskania dofinansowania na działania, które pozwolą na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w lubuskich firmach lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług. Przedstawione zostały m. in. ogólne zasady udziału w konkursach NCBR finansowanych z Programu Inteligentny Rozwój (POIR), omówiono szczegółowo warunki oraz kryteria oceny projektów, a także wskazano konkretne przykłady Beneficjentów, którzy realizują innowacyjne projekty dofinansowane z POIR.

Na stoisku informacyjnym ARR S.A. przedsiębiorcy mogli uzyskać niezbędną wiedzę na temat dodatkowych form finansowania inwestycji, mających na celu rozwój lubuskich przedsiębiorstw.

Galeria

powiększ powiększ