Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

Światowy Tydzień Przedęsiębiorczości na Uniwersytecie Zielonogórskim – kolejną formą dotarcia do studentów z informacją o możliwościach wsparcia na założenie działalności.

  • Czwartek, 21 listopada 2019
  • Wyświetleń: 139
Światowy Tydzień  Przedęsiębiorczości na Uniwersytecie Zielonogórskim – kolejną formą dotarcia do studentów z  informacją o możliwościach wsparcia na założenie działalności.

Spotkania ze studentami w ramach Świattowego  Tygodnia  Przedsiębiorczości odbyły się po raz ósmy, a  organizatorem wszystkich imprez było Biuro Karier.

W dniu 19 i 20  listopada br. przedstawiciele  Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, działającego w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. - zasiadając w loży ekspertów -  przedstawili informacje na temat aspektów związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz możliwości uzyskania na ten cel preferencyjnej pożyczki.

Dodatkowo przedstawiciele LFP zaprezentowali możliwości pozyskiwania pożyczek o charakterze  inwestycyjnym lub inwestycyjno - obrotowym na rozwój młodych, już istniejących  firm (start-up).

Galeria

powiększ powiększ powiększ powiększ