Nowe pożyczki 2Nowe pożyczki 1

Aktualności

Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2018

  • Piątek, 12 października 2018
  • Wyświetleń: 266
Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2018

W dniu 11 października br. w Zielonej Górze rozpoczął się trzydniowy Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2018, w którym bierze również udział Agencja Rozwoju Regionalnego, jako instytucja wspierająca rozwój  przedsiębiorczości na terenie województwa lubuskiego.

Do udziału w Kongresie zaproszono 80 gości – ekspertów z Polski i Europy. Swoją obecność  na Kongresie potwierdziło 1700 uczestników, wśród których są m.in. przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządów, organizacji okołobiznesowych, jak również przedstawiciele świata nauki i polityki. Podczas tego wielkiego wydarzenia gospodarczego będzie odbywało się szereg dyskusji na ważne dla naszego regionu tematy dotyczące m.in. przedsiębiorczości,  nowoczesnych technologii, które zmieniają świat, nowoczesnych metod leczenia, gospodarki kosmicznej oraz potencjału, jaki tkwi w ludziach młodych.
Inauguracja Kongresu Gospodarczego odbyła się  w dniu 11.10.2018 r. w Filharmonii Zielonogórskiej.  Podczas inauguracji o wyzwaniach dla naszego regionu, w zmieniającej się Europie, mówiła marszałek województwa lubuskiego, Elżbieta Anna Polak. Zaproszeni goście rozmawiali także o nowych priorytetach finansowych Unii Europejskiej, a także o szansach rozwoju Lubuskiego po 2020 roku.

Galeria

powiększ powiększ powiększ