Przejdź do głównej treści

Jak rozpocząć własną działalność i jak zdobyć na nią fundusze? - to temat przewodni spotkania informacyjnego, które odbyło się w środę 21 listopada 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego

Podczas spotkania przekazane zostały informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. Przedstawiciele Głównego Punktu Informacyjnego szczegółowo omówili zarówno dotacje dla osób zamierzających rozpocząć działalność, jak również pożyczki oferowane na preferencyjnych warunkach.
Przedstawiciel Urzędu Miasta omówił prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej, natomiast zobowiązania przedsiębiorcy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego, omówili przedstawiciele w/w urzędów.
Po spotkaniu przedstawiciele  Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, udzielali indywidualnych konsultacji na temat finansowania działalności gospodarczej oraz możliwości uzyskania na ten cel preferencyjnej pożyczki.Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu