Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Pożyczki dla firm z powiatu nowosolskiego

Na podstawie Umowy o udzielenie wsparcia nr B/2009/5 z dnia 24.12.2009 r. podpisanej z PARP, Lubuski Fundusz Pożyczkowy otrzymał na powiększenie kapitału Funduszu kwotę 1.987.924,00 zł oraz 10.000,00 z ze Starostwa Powiatowego w Nowej Soli.

Projekt ten zakłada udzielanie pożyczek dla mikro i małych przedsiębiorstw mających siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, realizujących przedsięwzięcia na terenie powiatu nowosolskiego. Maksymalna kwota pożyczki ustalona została w wysokości 120.000,00 , a maksymalny okres jej spłaty 60 miesięcy.  Warunki udzielania pożyczek w ramach tego projektu opisane są szczegółowo w Załączniku nr 3 do Statutu Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego.

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu