Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Zapytanie o pożyczkę

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 rok o ochronie danych osobowych osób fizycznych w związku z korzystaniem z subskrypcji newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z subskrypcji newslettera  . Oświadczam, że zostałem/am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Dane osobowe będą przetwarzane w celu otrzymywania newslettera. Więcej informacji można przeczytać na stronie polityka prywatności.

 

* - pola wymagane
Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu