Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Pożyczka na innowacje

Lubuski Fundusz Pożyczkowy, działający w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., oferuje w ramach proinnowacyjnej usługi finansowej „Pożyczkę na innowacje”. Ze środków przeznaczonych na wypłatę pożyczek finansowane będą innowacyjne przedsięwzięcia realizowane na terenie województwa lubuskiego, mające na celu wzmocnienie potencjału gospodarczego mikro, małych  i średnich przedsiębiorstw oraz podniesienie ich konkurencyjności.

Udzielaniem pożyczek oraz ich dalszą obsługą zajmuje się Lubuski Fundusz Pożyczkowy, który działa w Zielonej Górze przy ul. Bohaterów Westerplatte 32.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich pożyczek udzielanych przez Lubuski Fundusz Pożyczkowy można uzyskać w następujących Punktach Obsługi Klienta:

Lubuski Fundusz Pożyczkowy
Zielona Góra, ul. Fryderyka Chopina 14
tel. 68 329 78 27; 68 329 78 28
e-mail: lfp@region.zgora.pl

Punkt Informacyjny ARR S.A. w Gorzowie Wlkp.
ul. Kosynierów Gdyńskich 108
66-400 Gorzów Wlkp.
Telefon: 698 688 135
e-mail: r.szwajkowska@region.zgora.pl

Proinnowacyjna usługa finansowa realizowana jest w ramach Umowy nr RPLB.01.02.00-08-0013/16 o dofinansowanie Projektu pn. „Profesjonalizacja usług świadczonych przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. dla lubuskich MMŚP”, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020,
w ramach Działania 1.2 „Rozwój przedsiębiorczości”.

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu