Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Lubuscy przedsiębiorcy chcą się rozwijać! 1 000 podpisanych umów o udzielenie pożyczki!!!

Z przyjemnością informujemy, że Lubuski Fundusz Pożyczkowy podpisał 1000-ną umowę o udzielenie pożyczki.

Przypomnijmy, że Lubuski Fundusz Pożyczkowy działa w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze od 2005 roku, a jego celem jest finansowe wspieranie przedsiębiorców realizujących inwestycje na terenie województwa lubuskiego, które przyczyniają się do rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W ofercie Funduszu znajdują się pożyczki inwestycyjne, obrotowe, na innowacje oraz pożyczka płynnościową.

Na stronie internetowej Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące pożyczek oferowanych przedsiębiorcom. Do Państwa dyspozycji są również nasi konsultanci w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp., z którymi można skontaktować się osobiście w Punktach Obsługi Klienta.


Zapraszamy!

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu