Przejdź do głównej treści

Prezentacja oferty Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego podczas spotkania z przedsiębiorcami z Powiatu Żagańskiego

Spotkanie z przedsiębiorcami z Powiatu Żagańskiego  odbyło się 29 września 2010 r. w Hotelu Willa Park przy ul. Piłsudskiego 19 w Żaganiu. Było ono jednym z cyklu bezpłatnych spotkań informacyjnych pn. „Innowacyjny pomysł + inwestor zewnętrzny = sukces” skierowanych do inwestorów, przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców. Organizatorem ww. cyklu jest Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. z Legnicy. Na spotkaniu przedstawiony został szeroko rozumiany rynek inwestorów, w tym usługi i korzyści oferowane przez aniołów biznesu oraz fundusze kapitału podwyższonego ryzyka. Uzupełnieniem spotkania było przedstawienie oferty Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego jako zewnętrznego źródła finansowania inwestycji. Oferta spotkała się z żywym zainteresowaniem uczestników spotkania - padały pytania, na które udzielane były wyczerpujące odpowiedzi pracownika LFP.

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu