Przejdź do głównej treści

Światowy Tydzień Przedęsiębiorczości na Uniwersytecie Zielonogórskim – kolejną formą dotarcia do studentów z informacją o możliwościach wsparcia na założenie działalności.

Spotkania ze studentami w ramach Świattowego  Tygodnia  Przedsiębiorczości odbyły się po raz ósmy, a  organizatorem wszystkich imprez było Biuro Karier.

W dniu 19 i 20  listopada br. przedstawiciele  Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, działającego w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. - zasiadając w loży ekspertów -  przedstawili informacje na temat aspektów związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz możliwości uzyskania na ten cel preferencyjnej pożyczki.

Dodatkowo przedstawiciele LFP zaprezentowali możliwości pozyskiwania pożyczek o charakterze  inwestycyjnym lub inwestycyjno - obrotowym na rozwój młodych, już istniejących  firm (start-up).

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu