Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

UNIJNA POŻYCZKA INWESTYCYJNA 2 z oprocentowaniem od 0,2% w skali roku dla lubuskich przedsiębiorców – wznowienie naboru wniosków

Z dniem 1 grudnia br., dzięki pozyskaniu kolejnych środków,  w ofercie Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego - pojawiła się ponownie  Pożyczka Inwestycyjna dla firm prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Przedsiębiorcy mogą się ubiegać o Pożyczkę Inwestycyjną na rozwój swojej firmy oraz podniesienie jej konkurencyjności w maksymalnej wysokości do 2 mln zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi od 0,2% w skali roku. Wszystkie informacje o warunkach, jak i dokumenty niezbędne do ubiegania się o pożyczkę  znajdują się na naszej stronie internetowej www.lfp.region.zgora.pl w zakładce „Pożyczka Inwestycyjna 2”.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego z pracownikami Punktu Obsługi Klienta, którzy udzielą w tym zakresie wszelkich wymaganych informacji: tel.  68 329 78 27 lub 68 329 78 28, e- mail: lfp@region.zgora.pl

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu