Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

UNIJNA POŻYCZKA INWESTYCYJNA z oprocentowaniem od 0,2% w skali roku dla lubuskich przedsiębiorców

Z dniem 20 kwietnia br. w ofercie Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego - funkcjonującego w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.  – pojawiła się nowa  pożyczka unijna dla firm prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.
Przedsiębiorcy mogą się ubiegać o Pożyczkę Inwestycyjną na rozwój swojej firmy oraz podniesienie jej konkurencyjności w maksymalnej wysokości 2 mln zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi od 0,2% w skali roku. Wszystkie informacje o warunkach, jak i dokumenty niezbędne do ubiegania się o pożyczkę  znajdują się na naszej stronie internetowej www.lfp.region.zgora.pl w dziale „Pożyczka Inwestycyjna 1” oraz „Pożyczka Inwestycyjna 2”. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego z pracownikami Punktu

Obsługi Klienta, którzy udzielą w tym zakresie wszelkich wymaganych informacji: tel.  68 329 78 27 lub 68 329 78 28, e- mail: lfp@region.zgora.pl


Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu