Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Ważny komunikat !!!

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze informuje, iż Lubuski Fundusz Pożyczkowy, działający w strukturach Agencji, nie pobiera żadnych opłat z tytułu udzielenia pożyczki. Od wypłaconych środków naliczane jest jedynie oprocentowanie, które jest stałe w całym okresie spłaty pożyczki.

Wszelkie informacje dot. warunków ubiegania się  o pożyczkę oraz przygotowania związanej z tym dokumentacji są udzielanie bezpłatnie przez pracowników Punktu Obsługi Klienta w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. pod nr tel. 68 329 78 27; 68 329 78 28 oraz 95 739 03 16.    

W celu przygotowania dokumentacji  niezbędnej do ubiegania się o pożyczkę, przedsiębiorca może we własnym zakresie skorzystać z odpłatnych usług firm zewnętrznych, jednakże w żadnym przypadku nie stanowi to gwarancji przyznania pożyczki.

Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest przez Radę Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego i uzależniona jest m.in. od sytuacji finansowej wnioskodawcy, zdolności do spłaty pożyczki oraz od ustanowienia odpowiedniego zabezpieczenia.


Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu