Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Ważny komunikat

W związku z różnego rodzaju działaniami firm komercyjnych, których przedstawiciele dzwonią do przedsiębiorców z propozycją pomocy w ubieganiu się o dofinansowanie, powołując się przy tym na współpracę z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze, oświadczamy, że Agencja nie korzysta z usług pośredników zewnętrznych, a wszystkie informacje dotyczące realizowanych przez Agencję projektów oraz zasad ubiegania się o dofinansowanie są udzielane bezpłatnie w Punktach Konsultacyjnych Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp. Dane teleadresowe Punktów Konsultacyjnych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

 Operator ARR S.A. 

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu