Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Wizyty zawodowe - zaproszenie do BAZY PRACODAWCÓW !

W imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze zapraszamy do udziału w projekcie, który polega na wpisaniu się do BAZY PRACODAWCÓW.

Dlaczego warto?

  • Promocja Firmy/Instytucji: Udział w programie to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy/instytucji, jej wartości oraz działalności szerokiemu gronu młodych ludzi i ich opiekunów.
  • Budowanie Wizerunku: Angażując się w edukację młodzieży, budujecie Państwo wizerunek firmy/instytucji społecznie odpowiedzialnej i zaangażowanej w rozwój lokalnej społeczności.
  • Odkrywanie Talentów: Zidentyfikuj potencjalnych pracowników i nawiąż relacje z przyszłymi talentami.
  • Dzielenie się Wiedzą: Możliwość podzielenia się doświadczeniem i praktyczną wiedzą z młodym pokoleniem, co może przynieść satysfakcję i świeże spojrzenie na własną działalność.

Szczegóły na stronie https://wupzielonagora.praca.gov.pl/wizyty-zawodowe


Operator ARR S.A.

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu