Przejdź do głównej treści

Zawieszenie działalności Punktów Obsługi Klienta Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego

W trosce o zdrowie klientów i pracowników, od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania, Punkty  Obsługi Klienta Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego działające w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp. zawieszają  osobiste konsultacje. Wszelkie informacje dotyczące pożyczek, dostępnych dla przedsiębiorców,  można uzyskać  telefonicznie lub mailowo. Jednocześnie wnioski o udzielenie pożyczki bądź inne wymagane dokumenty  prosimy przesyłać drogą pocztową.

Prosimy Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wszystkie podejmowane działania mają charakter prewencyjny, aby zminimalizować możliwość wystąpienia i rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie województwa lubuskiego.
Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu