Przejdź do głównej treści
Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

Zawieszenie naboru wniosków o pożyczki.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że  z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przedsiębiorców, a tym samym dużą ilością złożonych już wniosków o pożyczki, w obawie o możliwość przekroczenia alokacji funduszy zaplanowanych na 2022 rok czasowo zawieszamy nabór wniosków.

W momencie zakończenia weryfikacji złożonych wniosków, a w konsekwencji dostępnych środków -  nabór zostanie niezwłocznie wznowiony.
Zapraszamy do śledzenia aktualności  na naszej stronie internetowej https://www.lfp.region.zgora.pl/  oraz zapoznanie się z aktualną ofertą Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego działającego w strukturze Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze.

 

 

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu