Przejdź do głównej treści

"Złote portfele LFPK 2010"


W dniu 8 października 2010 r. w Winnicy Rodziny Krojcig "Stara Winna Góra" w Górzykowie odbyła sie uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Złote portfele LFPK 2010" organizowanym przez Lubuski Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Zielonej Górze.
Nasz Fundusz jako jedyny z funduszy pożyczkowych został wyróżniony i nagrodzony za aktywne zaangażowanie we współpracę w zakresie udostępniania zewnętrznych źródeł finansowania MSP z wykorzystaniem poręczenia oferowanego przez LFPK a tym samym wspierania rozwoju przedsiębiorczości  w Województwie Lubuskim.
W uroczystości wzięli udział uczestnicy konkursu „Złote portfele LFPK”, tj. doradcy kredytowi banków i funduszy pożyczkowych, które współpracują z LFPK, Prezesi Zarządów Instytucji współpracujących z LFPK, Dyrektorzy oddziałów i przedstawicieli banków współpracujących  z Funduszem, Rada Nadzorcza LFPK, Przedstawiciele lubuskich firm, które korzystają z usług LFPK, Prezesi zaprzyjaźnionych funduszy poręczeniowych z Poznania, Szczecina i Wrocławia.
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – Lubuski Fundusz Pożyczkowy był reprezentowany przez Panią Hannę Nowicką – Prezesa ARR S.A., Panią Halinę Pydzik – Kierownika Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Panią Agnieszkę Kozakiewicz –Zastępcę Kierownika Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego.

Unia Europejska

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Facebook
Lubuski Fundusz Pożyczkowy nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu